درباره ما –

درباره رسام لیان

شرکت رسام لیان ماشین

شرکت رسام لیان ماشین (رنجبران سابق) با بیش از یک دهه تجربه و باهدف پاسخگویی به نیاز بخش کشاورزی و عمرانی به تجهیز ماشین‌آلات مربوط به تسطیح اراضی دقیق با امکانات الکترونیک روز دنیا تأسیس گردید و در حال حاضر مفتخر است علاوه بر دارا بودن عمده سهم بازار داخلی، به عنوان تنها شرکت صادرکننده تجهیزات لیزری در سطح کشور ، محصولات خود را به کشورهای ترکیه، سوئد، کانادا، چین، هند، پاکستان، مصر و … صادر کند.

بهره گیری بهینه از دانش و تجربه نیروهای متخصص، تولید برخی از تجهیزات مورد نیاز بازار داخلی و نیز صادرات مطابق با کیفیت و تکنولوژی روز از ماموریت های اصلی این شرکت بوده و با تکیه بر این اصول موفق به اخذ گواهینامه ایزو2015 “9001 در بخش مدیریت کیفیت گردید.

کادر مدیریتی شرکت با بیش از 30 سال تجربه، موفق به اخذ نمایندگی از THEIS آلمان, Canamek green کانادا, Trimble آمریکا،  Mikrofyn دانمارک، MCE استرالیا، AGL آمریکا، Topcon ژاپن، Leica سوئیس و  geo-fennel آلمان جهت رائه هرچه بهتر خدمات در کشور عزیزمان گردید.

همچنین با توجه به بیانات مقام معظم رهبری درباره اهمیت و جایگاه شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد فناوری، محققین و پرسنل علمی و اجرایی شرکت با تلاش بی‌وقفه موفق به ثبت شرکت رسام لیان ماشین به عنوان شرکت دانش بنیان توسط نهاد ریاست جمهوری شدند و لذا از این بابت تسهیلات مالی و خدمات ویژه‌ای برای متقاضیان محصولات از جانب شرکت مهیا گشته است.

رسام لیان ماشین با دارا بودن بیش از یک دهه تجربه و بهره مندی از متخصصان حرفه ای و آموزش دیده در زمینه های فروش ، خدمات پس از فروش آماده خدمت رسانی به تمام کشاورزان عزیز در تمام  نقاط ایران می باشد.

رسام لیان ماشین همواره به آموزش و ارتقای دانش فنی کارشناسان و مهندسان فنی خودت اهمیت داده و در جهت ارتقای آن تلاش کرده است.

تمام کارکنان رسام لیان ماشین دوره های تخصصی مرتبط با حوزه های کاری خود را در بهترین حالات ممکن گذرانده می باشند.

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

رسام لیان ماشین خط مشی خود را بر پایه ارتقاء سطح رضایتمندی و خشنودی مشتریان کارفرمایان و سایر ذینفعان تعیین نموده و بدینوسیله تعهد خود را مبنی بر استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات استاندارد iso 9001 :2015 اعلام می دارد.

1-توسعه بازار داخلی و خارجی

2-توسعه محصولات و افزایش سبد خرید

3-ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات و در نتیجه ارتقاء سطح رضایت سطح رضایت مشتریان

آموزش نیروی انسانی به منظور ارتقاء سطح دانش و تخصص آنها

از اهداف اصلی ما بوده و در جهت دستیابی به این اهداف،فعالیتهای شرکت تعیین و اجراء می گردند. 

مشاوره رایگان

با وارد کردن اطلاعات خود از مشاوره رایگان و تخصصی رسام جی پی اس بهره مند شوید.

پس از وارد کردن اطلاعات مشاوران با در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .